پروتز گونه

//پروتز گونه

پروتز گونه

پروتز گونه

پروتز چیست؟

پروتز یک ماده ی سیلیکونی است که در بازار های جهانی وجود دارد و قابل دسترس است .این پروتز برای فرم دهی و یا در زمینه ی زیبایی شناسی برای برجسته کردن اندام مورد استفاده قرار میگیرد که مورد استقبال عموم قرار گرفته و میتوان در اکثر نقاط بدن بدونه محدودیت استفاده کرد

آيا پروتزهاي سيليکوني ضرري براي بدن ندارد؟

براساس تحقيقات انجام شده، سيليکون‌ها ضرر عمده‌اي براي بدن ندارند و سال‌ها بدون عارضه در محل باقي مي‌مانند و در حجم‌هاي گوناگون ساخته مي‌شوند. برخي از کارخانه‌هاي سازنده، فضاي داخل پروتزها را از سرم پر مي‌کردند. در حال حاضر، اين نوع پروتزها مطلوب‌ترين و کم‌عارضه‌ترين نمونه‌هاي به دست آمده است.

پروتز گونه

در حال حاضر دو علامت اصلی را می توان برای افرادی که به پروتز گونه نیاز دارند مورد توجه قرار داد. مورد اول برای افرادی که دارای گونه های فربه می باشند و مورد دوم به پیری چهره مربوط می شود . گونه گذاری (پروتز گونه) باعث خوش فرم شدن گونه هایی می شود که برجسته نیستند. افرادی که ساختار گونه ضعیفی دارند، صورت آنها باریک یا صاف است، یا به دلیلی اثرات سن فرم گونه خود را از دست داده اند، می توانند از عمل پروتز گونه بهره مند شوند.

پروتز گونه به صورت مستقیم در روي استخوان هاي گونه و فك بالا از طريق برش هاي داخل دهان  يا پلك تحتاني گذاشته می شود و می تواند گونه ها را برجسته کند و هيچگونه برشي روي پوست صورت داده نميشود.زمانی که پروتز گونه گذاشته می شود شبیه به استخوان دیده شده و به راحتی با بافت نرم گونه سازگاری پیدا می کند.

دوام و ماندگاری پروتز گونه

چندین دهه یا شاید برای همیشه. از آنجایی که پروتز در استخوان در زیر پوست قرار می گیرد، با یک پیچ ریز محکم می شود و ثابت باقی می ماند. برخلاف روش های برجسته کردن گونه بدون جراحی از جمله لیفتینگ و تزریق چربی، پروتزهای گونه بخش دائمی استخوان های صورت شما می شوند. به خاطر داشته باشید که اگر چه اثربخشی این روش طولانی مدت است، پروتزدائمی را در هر زمان تحت بیهوشی موضعی به آسانی می توان جدا کرد.

انواع پروتز گونه

کاشت گونه صورت در سه شکل عرضه می شوند:

  • گونه ای: این پروتزها مستقیما در استخوان گونه کار گذاشته می شوند و برجستگی بیشتری را عرضه می کنند.
  • زیرگونه ای: این پروتزها گونه های پرتری را عرضه می کند و افتادگی یا لاغری گونه را برطرف می کنند.
  • ترکیبی: یک پروتز ترکیبی باعث بهبود وضعیت استخوان گونه و گونه می شود.

اقدامات بعد از پروتز گونه

پس از یک چند روز بیماران می توانند به انجام فعالیت روزانه خود بازگردند و همچنین پس از سه تا یک ماه  می توانند همه نوع ورزشی را انجام دهند.

کبودی ها و ورم های بعد از پروتز گونه طبیعی بوده و با مرور زمان از بین خواهد رفت.

می توان با استفاده از کمپرس یخ روند بهبودی ورم ها را سرعت بخشید.

عوارض جانبی جراحی پروتز گونه

عوارض پروتز گونه به ندرت پیش می آیند. در ابتدا، خطر واکنش منفی به داروی بیهوشی مورد استفاده در جراحی پروتز گونه وجود دارد. بین عوارض داروی بیهوشی و مصرف دخانیات، داروهای ضد افسردگی و مواد دیگر همبستگی وجود دارد. به همین دلیل، قبل از جراحی گونه حتما در مورد مواد و داروهایی که مصرف می کنید، با او مشورت کنید. عوارض عمل جراحی پروتز گونه شامل عفونت می شود که معمولا با داروهای آنتی بیوتیک قابل درمان است.

توسط |2018-07-23T15:29:38+00:0023rd جولای, 2018|دسته‌ها: جراحی زیبایی|بدون دیدگاه

درباره نویسنده:

hoormed

دیدگاه خود را بنویسید

طراحی سایت