پروتز چانه

//پروتز چانه

پروتز چانه

پروتز چانه

پروتز چیست؟

پروتز یک ماده ی سیلیکونی است که در بازار های جهانی وجود دارد و قابل دسترس است .این پروتز برای فرم دهی و یا در زمینه ی زیبایی شناسی برای برجسته کردن اندام مورد استفاده قرار میگیرد که مورد استقبال عموم قرار گرفته و میتوان در اکثر نقاط بدن بدونه محدودیت استفاده کرد

آيا پروتزهاي سيليکوني ضرري براي بدن ندارد؟

براساس تحقيقات انجام شده، سيليکون‌ها ضرر عمده‌اي براي بدن ندارند و سال‌ها بدون عارضه در محل باقي مي‌مانند و در حجم‌هاي گوناگون ساخته مي‌شوند. برخي از کارخانه‌هاي سازنده، فضاي داخل پروتزها را از سرم پر مي‌کردند. در حال حاضر، اين نوع پروتزها مطلوب‌ترين و کم‌عارضه‌ترين نمونه‌هاي به دست آمده است.

پروتز چانه

کوچک یا بزرگ بودن چانه در صورت تاثیر زیادی در زیبایی فرد دارد . به طوری که اگر چانه کوچک باشد باعث بزرگ به نظر رسیدن بینی شده و گردن فرد چاق به نظر می رسد . امروزه روش های جراحی و غیر جراحی برای بزرگ کردن چانه وجود دارد

جراحی پروتز چانه

در برخی افراد شکل چانه دارای کمی فرورفتگی می باشد که با تزریق چربی برجسته می شود.     اما در بسیاری موارد نیاز به جراحی دارد . پروتز چانه یکی از جمله عمل های زیبایی می باشد که در آن برشی در قسمت زیر چانه یا در داخل دهان( بین لب پایین و لثه ) زده می شود. برش ها به گونه ای می باشد که جای زخم و بخیه در صورت باقی نمی ماند . پس از برش پروتز در قسمت جلوی استخوان فک جای می گیرد.

بهبودی بعد از پروتز چانه

پروتز چانه غالباً بدون عوارض است؛ اما پس از عمل مقدار کمی ورم جزئی و کلودی و حساسیت در این نواحی به وجود می‌آید که این علائم پس از 2 یا 3 روز از بین خواهند رفت؛ اما گاهی برای جلوگیری از حساسیت‌های بیشتر، محدوده تزریق پانسمان می‌شود و پوشش مناسب برای چانه به کار می‌رود.

مزایای پروتز چانه

برطرف کردن مشکل عقب رفتگی چانه

خوش فرم کردن چانه ای که به شکل مربع و نوک تیز می باشد .

با جراحی بزرگ کردن چانه مشکل بینی افرادی که بزرگ به نظر می رسید ، برطرف می شود.

عوارض پروتز چانه

عوارض خفیف عمل عبارتند از ورم بعد از عمل،هماتوم (تشکیل لخته خونی) و گزگز و مورمور شدن موقتی لب. تمامی این عوارض معمولا با مداخات درمانی ساده قابل حل هستند.

توسط |2018-07-19T14:29:52+00:0019th جولای, 2018|دسته‌ها: جراحی زیبایی|برچسب‌ها: , |بدون دیدگاه

درباره نویسنده:

hoormed

دیدگاه خود را بنویسید

طراحی سایت