اندرموموژی

//اندرموموژی

اندرموموژی

اندرمولوژی

  Endermologie (سلولیت درمانی)

سلولیت چیست؟

شاید اولین بار است که با این واژه اشنا میشوید اما باید گفت سلولیت در ادم ها به میزان کم یا زیاد وجود دارد اما جای نگرانی نیست. سلولیت که شبیه به پوست نارنجی رنگه  پرتقال است یک نوع چربی سخت محسوب میشود  .خانه ی این چربی های متراکم ، در ران و باسن خانم هاست که که در زیر پوست ایجاد میشود وسموم و اب رودر ان منطقه حفظ میکند این چربی ها  به راحتی قابل برطرف شدن نیستند .امروزه خانم ها ازسلولیت رنج میبرند و به دنبال برطرف کردنش هستند

حال روشی جدید را بهتون معرفی خواهیم کردکه توانست این چربی ها را شکست دهد و همگان رو متعجب زده کند.

چگونگی  شکل گیری اندرمولوژی

اندرمولوژی اولین بار در اوایل دهه 1980 به منظور درمان سوختگی و زخم ایچاد گردید.در طول تولید و به کار گیری این روش متوجه تاثیر شگرف اندرمولوژی  بر سلولیت ها شدند و بیش از 90 درصد خانم های بالای 20 سال توانستند تا ازین طریق به سرعت از چربی های نامطلوب خلاص شوند.تکنولوژی ای که حضورش در ایران ،خواهد توانست اتفاق با ارزشی در عرصه پزشکی باشد.

تکنولوژی اندرمولوژی توانست تا این چربی ها رودر ان مناطق برطرف کند و حس اعتماد به نفس را به خانم هایی که ازین نا متناسبی در طی سال ها رنج میبرند برگرداند. روشی که بستر شروع فصل جدیدی از ارتباط ، اجتماعی شدن و متناسب بودن رو برای خانم ها فراهم میسازد

ایا  با ورزش و رژیم میتوان سلولیت ها رو برطرف کرد؟

براساس گفته ای وب سایت Dr. Oz. تاثیر ورزش بر سلولیت ها ناچیز است. فراموش نکنید وقتی روشی نوین در تکنولوژی ظهور پیدا میکند  به این معناست که که باروش های معمول امکان رسیدن به نتیجه مطلوب حاصل نگردیده است    قطعا ورزش   بر چربی ها بی تاثیر نیست اما نه به طور کافی و دلخواه .

اندرمولوژی تکنیکی جذاب که از طریق ماساژ های نواحی بدن باعث متزلزل شدن سلولیت ها و سرانجام ناپدید شدن انها میشود

ایا این روش مورد تایید FDA است؟.

لازم به ذکر است  اندر مولوژی به عنوان نوین ترین روش سلولیت درمانی مورد تایید FDA )معتبرترین  اداره کل نظارت بر غذا و دارو که درجهت سلامتی و خدمت رسانی به بشر فعالیت میکند)قرار گرفته است

چگونگی استفاده از اندر مولوژی

یک وسیله ماساژ دهنده ای که حاوی غلطک است برای تحریک بافت زیر پوست استفاده می شود، که این منجر به سست شدن پوست منعطف و  تاثیر پذیر تر شدن ان میگردد.

دراین تکنیک نیازی به جراحی نیست این روش برای افرادی که همیشه ترس از عمل های زیبایی دارند ایده ال ترین است چون با روش تحریک فیزیکی ( ماساژ مکانیکی) باعث تقویت پوست و افزایش گردش خون و باعث برطرف شدن سلولیت  میشود.اندرمولوژی راه را برای رسیدن به هیکلی مطلوب هموار میسازد

اثرات اندرمولوژی

روش اندرمولوژی تنها محدود ومعطوف به برطرف کردن چربی ها نیست امروزه با کمک این تکنولوژی سلول های مرده حاصل از زخم های ناشی از سوختگی در بخش صورت شما نیز مجددا  قابل ترمیم و بازسازیست .

از دیگر اثرات اندرمولوژی می توان به سهولت تغذیه سلولی در جهت جوان سازی پوست و ازبین بردن چربی ها ی غیرضروری (زاعد)و اکسیژن رسانی عالی به پوست اشاره کرد.

تحقیقات بدست امده از روش اندر مولوژی

طبق تحقیقات به عمل امده در  یک فضای پزشکی معتبرکه روی زنان با افزایش وزن صورت گرفت نتیجه چشمگیر و قابل توجهی حاصل شد   طبق این بررسی اکثر افراد با کمک روش اندرمولوژی با کمتر شدن قطر کمر و ران ها ووزن خودشان در مقایسه با قبل روبرو شدند. امروزه دانشمندان اندرمولوژی را به جای ساکشن لیپوپلاستی برای فرم دهی بدن پیشنهاد می کنند.

عوارض بی تفاوتی به سلولیت ها

لرز و خستکی و درد های عضلانی و التهاب پوستی از مواردیست که از سلولیت ناشی میشود.

اهمیت به سلامتی جسمی و ظاهری بدون شک تاثیر مهمی در زندگی روزمره ما ایفا میکند .پس از ان غافل نشویم.

کلا م اخر

فرایند ها و تکنیک هایی که در جوامع  مرسوم میشود طبعا دارای اهدافیست و قطعا محدود تنها به زیبایی ظاهری نیست

تاثیر روانشناسی و جنبه های درمانی علاوه بر تناسبی مطلوب از اهداف ابداع روش های پزشکی به شمار میرود.

اندر مولوژی نیز در راستای این اهداف قدم برمیدارد که در نهایت تناسبی زیبا را با روشی ساده اما هدفمند به  شما هدیه می کند.

فراموش نکنیم انسان زیباست و زیبایی ها رو دوست دارد.

توسط |2018-09-10T16:24:02+00:0021st جولای, 2018|دسته‌ها: تناسب اندام|برچسب‌ها: , , |بدون دیدگاه

درباره نویسنده:

hoormed

دیدگاه خود را بنویسید

طراحی سایت